Titulky – 7×01 – Coefficient of Drag

11. 6. 2009 - 18:28 autor: xxENDxx

titulkyA máte to tu, plešounofilové! Zakousli jsme se do 7. řady. Pojedeme pěkně pomalu, abyste si tu dobrotu dostatečně vychutnali. Po týhle dobrotě totiž budete chtít zatraceně velkej nášup, ale už nebude co žvejkat. Týhle dobroty se nedá přežrat. Tahle mňamka je totiž jedinečná a proto nám všem tolik chutná. Někteří tvrdí, že 6. série byla slabší, že 6. série byla jen můstek mezi 5. a 7. sérií… něco pravdy na tom bude, ale rozhodně má svoje důležitý místo. Dneska tu máme první díl z poslední Shieldí série, epizoda se jmenuje The Shield – 7×01 – Coefficient of Drag a všem těm nevěřícím, co žbrblali, jak to jde od konce páté řady do kopru, to pěkně vytře zrak, protože tahle epizoda „má koule“… koho nedostane otvírák před znělkou do stavu otevřená huba a „týýývole“ pohled tak je divnej 🙂
Titulky můžete jako vždycky sosat .:TADY:.


P.s.: Song, kterej hraje hned na začátku je .:Social Distortion – Reach for the sky:.

 1. G4bormen

  A hele, ja nechci být zase za toho týpka, čo provokuje 🙂 ale nejako sa tie percentá zasekli 😛
  Viem a chápem že doladiť titulky je veľmi náročné ak to nesedí, ale lepšie sa na nové titulky čaká ak vidíme ako sa to hýbe, aj keď pomaly…..

 2. xxENDxx

  7. řada běžela v roce 2008 na kabelovce FX, poslední epizoda byla odvysílána 25.listopadu 2008, existující titulky jsou k TVripům. 8.6.2009 vyšlo dvd se 7. řadou a pár epizod je UNRATED (pozměněné oproti tomu co běželo v TV).

  7. řada je úplně poslední (jiný už nebudou) a seriál uzavírá

 3. Saix

  Uz se v tom trochu prestavam orientovat 🙂 Ono uz sedmou radu odvysilali a ted vyslo DVD s unrated verzi nebo vyslo prvni DVD a do televize to teprve pujde? Pokud vyslo ale prvni DVD s unrated verzi, jak je mozny, ze uz tu byly nejaky anglicky titulky na ne-unrated verzi? Nejak se v tom ztracim 🙂 A sedma rada uz je posledni na dlouho dobu nebo jako uuuplne a uplne posledni, kterou natoci?

 4. xxENDxx

  s tím bude trochu problém, protože epizody 2, 8 a 12 jsou UNRATED (prodloužené/jiné scény/něco jinak) a titulky ani při přečasování moc nepasujou a riply titulky z těch dvd jsem nenašel…

 5. G4bormen

  Vynikajúca časť ! Teraz už len aby sa začalo hýbať to vaše počítadlo s %-tami :- )

 6. puffy

  Tak zatial som si pozrel len tu cast pred znelkou a je ovela lepsia ako cela siesta seria dokopy. Mam citak, ze toto bude bombova seria.

 7. Vraen

  Konečně to má už zase šťávu. Thx za title

Leave a Reply